28 listopada 2018 w Rzeszowie, odbyło się niezwykle wzmacniające i motywujące wewnętrznie Coaching Cafe.
Pani Magda Żmijewska przeprowadziła wartościowy 3-godzinny warsztat dla coachów, trenerów i pasjonatów coachingu. Tematem spotkania była: „Kultura organizacyjna oparta o wellbeing – luksus to czy konieczność?”
Dobrostan w organizacji opiera się na poprawianiu szeroko pojętej ogólnej kondycji emocjonalnej każdego pracownika. Praca nad równowagą wewnętrzną pozwala poprawić funkcjonowanie, oraz zbilansować umysł, ciało, emocje i ducha.
Konstrukcja tego produktywnego spotkania pozwoliła uczestnikom zgłębić wiedzę na temat funkcjonowania organizmu pod wpływem stresu, oraz dowiedzieć się jak sobie z tym radzić.
Podczas spotkania uczestnicy dowiedzieli się jak dbać o dobrostan pracowników i uczyli się jak holistyczne podejście do człowieka wpływa na energię pracy i efektywność pracowników organizacji. Uczestnicy Coaching Cafe z entuzjazmem docenili tematykę spotkania, profesjonalizm i źródłową wiedzę Pani Magdy na temat problemu. Zwieńczeniem spotkania były proste i niezwykle efektywne ćwiczenia pomagające dbać o dobrostan
organizmu, ale też zyskali możliwość odpowiedzi na pytanie: jak zadbać o siebie w Świecie VUCA.