Z całego serca polecam kierunek studiów podyplomowych Executive MBA Przywództwo i Coaching. Przesyłam wyrazy głębokiego uznania dla prowadzących zajęcia na w/w kierunku, a zwłaszcza dla pani Magdy Żmijewskiej oraz Natalii Zalesińskiej za profesjonalne podejście do tematu.

Dzięki obu Paniom oraz wspaniałej kadrze Wykładowców „podyplomówka” była fantastyczną podrożą przez niełatwe tematy, co zaowocowało moimi przemyślanymi, decyzjami ale również cudownymi relacjami, które dzięki tym studiom udało się stworzyć. Podczas ich trwania, zapoczątkowałam wiele istotnych procesów zmian, takich jak poprawa asertywności i budowanie pewności siebie, w kontekście sytuacji i wyborów prywatnych i zawodowych. Rozwinęłam w sobie również umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych.

Ta podróż sprawiła, że jestem absolutnie bogatsza o nową, ważną wiedzę i co więcej dalej chcę ją pogłębiać. Coaching pozwolił mi spojrzeć na pewne sprawy z innej perspektywy, poukładać poszczególne sfery życia i zdobyć większą świadomość siebie.

Jestem pełna podziwu dla klasy i stylu ale i dla atmosfery szacunku jakie zostały stworzone podczas tych zajęć.

Serdecznie polecam kierunek studiów Executive MBA Przywództwo i Coaching osobom, które poważnie podchodzą do swojego rozwoju i zależy im na zdobyciu miękkich kompetencji.

Tak czy inaczej gratuluję doboru wykładowców oraz realizacji tak wspaniałego programu – pierwszy raz w życiu żałuję, że skończyłam się czegoś uczyć.