Dziękuję za cały program! Zadziało się tu wiele.
Poruszyło się wiele serc. Wspaniałe, że stworzyłaś te studia.

 

 

Uczestnik 2 edycji programu EMBA Przywództwo i Coaching

Niesamowita wiedza o człowieku, procesach biznesowych połączone z wielką empatią i profesjonalizmem. Dziękuję Magdo za Twoją chęć dzielenia się wiedzą i doświadczeniem. Bardzo dużo się nauczyłam w trakcie naszej współpracy. Dzięki Tobie zdobyłam mnóstwo inspiracji i motywacji do eksplorowania nowych obszarów. Serdecznie polecam współpracę z Magdą gdyż możliwość czerpania z jej wiedzy jest nie do przecenienia, a wyjątkowość Magdy jako człowieka sprawia ze cieszymy się każda minutą tej współpracy.

Executive MBA Przywództwo i Coaching – Agnieszka Brzezińska – Feigel – Project Manager

Chciałem podziękować za bardzo ciekawy wykład z przywództwa i mentoringu w biznesie, który wygłosiła Pani dla studentów MBA Collegium Humanum. Wykład ten bardzo mnie zaciekawił a także utwierdził w przekonaniu iż kroki, które podjąłem dotychczas w dziedzinie samorozwoju były dobre gdyż cześć wiedzy którą Pani przekazywała udało mi się odkryć już wcześniej. Życzę wszystkiego dobrego!

Jestem studentką EMBA Collegium Humanum. Dziś wysłuchałam Pani wykładu na temat przywództwa, coachingu i mentoringu z zasobów wiedzy CH. Jestem pod wielkim wrażeniem. Będzie mi miło jeśli dołączy mnie Pani do grona swoich kontaktów na Linkedin.

Jestem bezpośrednio po przesłuchaniu Pani wykładu dot. przywództwa i mentoringu w ramach studiów MBA na Collegium Humanum. Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu w każdym aspekcie. Pomyślałem, że być może w przyszłości nadarzy się okazja skorzystać z Pani wiedzy i doświadczenia”

Student Executive MBA Collegium Humanum – Przywództwo i Coaching

Chciałam Tobie szczerze podziękować za stworzenie tych autorskich studiów. Jesteśmy dopiero na półmetku a ja jestem naprawdę zainspirowana sposobem w jaki dobrałaś tematykę i kolejnych ekspertów/praktyków, od których czerpiemy wiedzę. Bardzo do mnie docierają i już wiem, że końcowy esej będzie dla mnie świetną okazją do końcowej głębokiej refleksji.

Uczestniczka Executive MBA Przywództwo i Coaching, Collegium Humanum, edycja I, 2020/2021

Jestem pod absolutnym pozytywnym wrażeniem szkolenia 'Jak język i mowa ciała wpływają na sukces w biznesie’, w którym wczoraj uczestniczyłam.
Treści przekazywane przez Prof. Jerzego Bralczyka oraz Magdę Żmijewską wpłynęły na odświeżenie jak również poszerzenie wiedzy z zakresu komunikacji szeroko pojętej.
Dziękuję, że mogłam uczestniczyć w tak ważnym dla mnie wydarzeniu!
Dziękuję prowadzącym i uczestnikom za otwartość i możliwość dyskusji.

Uczestniczka warsztatu prof. Jerzy Bralczyk i Magda Żmijewska – Jak język i mowa ciała wpływają na sukces w biznesie?” – lipiec 2020

Wiedza o procesach i człowieku. Do tego doświadczenie pracy w dużych organizacjach. I to wszystko razem połączone z człowieczeństwem i darem do wzięcia drugiego człowieka za rękę i przeprowadzeniem go przez proces zmiany. Bezpiecznie, mądrze i z klasą. Magda ma niebywały dar do rozwijania kompetencji innych ludzi. Chociaż możliwe, że lepszym określeniem byłoby do odkrywania ukrytych potencjałów, o których nawet nie miałeś pojęcia. Widziałem już, jak robi to z dużym zespołem. A to już umiejętność bardzo rzadka. Praca z Magdą, to proces po którym każdy wychodzi lepszy, mądrzejszy, ze wzmocnionym poczuciem wartości, sprawczości. Jeżeli Twój zespół miał już wiele szkoleń i szukasz tego następnego trenera który da coś nowego to Magda. Jeżeli szukasz coacha który pomoże znaleźć ścieżką – Magda.

Klient Executive Coachingu/trener przywództwa/właściciel swojego biznesu/marzec 2020

Super zajęcia!
P. Magda jest moją idolką. Super.
Profesjonalne przygotowanie wykładowcy. Niezwykła autentyczność!
Najbardziej angażujące zajęcia w toku całego semestru. Interesujące, kreatywne, zapadające w pamięć!
Wspaniały wykładowca.

ALK, studia podyplomowe dla Biznesu, Komunikacja Interpersonalna, 2019/2020

Fenomenalnie poprowadzone zajęcia.

 

Uczestniczka warsztatu „Komunikacja Interpersonalna”, ALK, 29 stycznia 2020