Od pierwszego do ostatniego spotkania z Magdą przeżyłam wspaniałą i niezapomnianą przygodę.
Delikatność i subtelność Magdy stworzyły poczucie bezpieczeństwa, które pozwoliło mi się otworzyć i odkryć głębokie obszary, do których wcześniej nie zaglądałam.
Dotarłam do mojego „ja”, do którego do tej pory nie miałam dostępu. Zrozumiałam, co jest „moje”, poukładałam wiele wewnętrznych sprzeczności, sporo udało mi się „puścić”…
Dzięki naszym spotkaniom spojrzałam na siebie z zupełnie innej perspektywy, poznałam siebie na nowo, odkryłam swój potencjał, pasję, źródło radości i satysfakcji.
Wzmocniłam się, patrzę na swoje życie z dystansem. Wiem, co jest dla mnie ważne i dlaczego tak się dzieje. Wiem, czego chcę, a czego nie chcę. Umiem o tym powiedzieć, bez obawy przed oceną czy odrzuceniem. Zaprzyjaźniłam się ze sobą, ze swoimi słabościami, niedoskonałościami, bo to one sprawiają, że jesteśmy wyjątkowi i niepowtarzalni.
Zaczęłam angażować się w przedsięwzięcia, które wcześniej wywoływały lęk i panikę.
Wykonałam ogromną pracę wewnętrzną, która była możliwa dzięki cudownemu wsparciu Magdy, jej akceptacji i obecności pełnej ważności.
Jeśli zastanawiasz się nad wyborem coacha, to wybierając Magdę wybierasz najlepszego przewodnika, dzięki któremu doświadczysz, odkryjesz i przeżyjesz, wszystko to, co wydaje się niemożliwe.